Otel Hakkında


Tarihin zarafetini bugünün ihtişamıyla buluşturan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’a hoşgeldiniz…

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul şehrin kalbinde, yıllar önce tarihi Park Otel’in konumlandığı noktada yükseliyor. Konuklarını bu ayrıcalıklı misafirperverlik mirasıyla ağırlayan otelin misyonu, Türk misafirperverliğinin en üst düzey örneğini sergilemek…
385 oda & suit ve bir ile dört yatak odası arasındaki alternatifleriyle 68 tam donanımlı süitten oluşan CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, Taksim Gümüşsuyu’nda bulunuyor. İstanbul’un bu tarihi seçkin semtinde konumlanan otel Atatürk Havalimanı’ndan 22 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ise 50 km mesafede.
Taksim metro istasyonuna yalnızca 2 dakika mesafede bulunan otel, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’ne olan yakınlığının yanı sıra Levent, Maslak, Şişli ve Beşiktaş gibi iş merkezi semtlere olan kolay erişimiyle iş amaçlı seyahat eden misafirler için avantaj sağlıyor.


Şehrin merkezinde etkili toplantı ve konferanslar, unutulmaz organizasyon ve özel günler

18 toplantı salonundan oluşan konforlu ve pratik salon ve ferah fuaye alanları etkili toplantılar ve keyifli kahve molaları düşünülerek tasarlandı. Üstü açılıp kapanabilen Boğaz manzaralı üç teras ise yıl boyu eşsiz manzaraya karşı özel organizasyon ve seramoniler yapma imkanı sağlıyor.


İletişim & Lokasyon

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. No: 8 34437 İstanbul, Türkiye
+90 (212) 377 88 88

© FTS Turizm Kongre Organizasyon Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır.